Novosti Iz Kostanjice

Solidan Plasman našeg prestavnika ribarskog kluba na takmičenju
Ivan Brković on 05/13/2016 at 5:53pm (UTC)
 Na održanom takmičenju u Igalu i u Baošićima u disciplini štapom iz barke koje je održano ribar našeg kluba je ostavrio solidan plasman:Zoran Beljkaš je osvojio 12mjesto u veoma jakoj konkurenciji.

Solidan Plasman Ribolovaca iz Kostanjice u Meljinama
Ivan Brković on 04/03/2016 at 8:29pm (UTC)
 Na Regionalnom takmičenju u ribolovu štapom iz barke koje je održano 20.03.2016 godine u Meljinama,ribolovci našega kluba su imali solidan rezultat.Beljkaš Zoran osvojio je 8 mjesto,Bubonja Milan osvojio je 20 mjesto,Tasić Predrag je osvojio 22 mjesto i Šekularac Željko je osvojio 23 mjesto.

Naredno takmičenje je prventsvo za juniore štapom iz barke 17.04.2016 godine koje organizuje naš klub.

Sportski Ribolovci iz Kostanjice u Meljinama
19.03.2016 on 03/19/2016 at 9:34pm (UTC)
 Klub sportskih ribolovaca "Ama" iz Kostanjice učestvovaće sjutra na takmičenju u Meljinama.

„Amu" će predstavljati Predrag Tasić, Zoran Beljkaš, Milorad Bubonja i Željko Šekularac.

preuzeto sa:radiokotor.info

AMA Sedma na Kupu Mimoze
18.02.2016 on 02/18/2016 at 6:10pm (UTC)
 Na 17."Kupu Mimoze" u sportskom ribolovu, koji je proteklog vikenda održan u Herceg Novom, takmičari "Ame" iz Kostanjice od 19 ekipa iz Crne Gore, Hrvatske, Slovenije i Italije zauzeli su sedmo mjesto.

"Ama" je nastupila u sastavu Predrag Tasić, Zoran Beljkaš i Goran Dabović.

Sekretar "Ame" Gojko Seferović je zadovoljan plasmanom svoje ekipe, a za 12.mart je najavio održavanje redovne godišnje skupštine kluba.Najviše uspjeha na "Kupu Mimoze" imala je "Meduza" iz Rovinja.

Kostanjica,Morinj i Strp Bez Vode od Ponoći
15.02.2016 on 02/15/2016 at 7:12pm (UTC)
 Radovi na glavnom cjevovodu razlog su zbog kojeg potrošači naselja Morinj, Strp i Kostanjica neće imati vodu od ponoći do 16 časova. Prema informaciji iz Javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija riječ je o planiranim aktivnostima.

Ribolovci iz Kostanjice na Kupu Mimoze
03.02.2016 on 02/03/2016 at 8:07pm (UTC)
 Sjutra u 9 i 30 u Baošićima biće otvoren 17. Kup mimoze u sportskom ribolovu. Učestvovaće 19 ekipa sa oko 60 takmičara iz Crne Gore, Hrvatske, Slovenije i Italije. Među njima su i članovi "Ame" iz Kostanjice,sekretar kluba Gojko Seferović, te takmičari Predrag Tasić, Zoran Beljkaš i Goran Dabović. Takmičenje će se odvijati u tri discipline-lov tunjom iz barke, štapom iz barke i tkz. ekološki ribolov, ulovi ribu i vrati u more.

Preuzeto sa: radiokotor.info