Novosti Iz Kostanjice

AMA Najbolja na Kupu Rombuna
Ivan Brković on 11/10/2016 at 7:48pm (UTC)
 Na VI Otvorenom Kupu Rombuna u Igalu održanom 22oktobra takmičari našeg kluba su imali odlične rezultate.

U pojedinačnoj kategoriji Zoran Beljkaš je osvojio 2mjesto,Predrag Tasić 12mjesto i Goran Dabović 22mjesto.

U ekipnoj kategoriji ribari našeg kluba su Osvoji Prvo Mjesto.

Sve čestitke i pohvale za naše ribare i nadamo se da će biti još ovakvih dobrih rezultata.

Ribolovci Ame Na Piranskom Kupu Oradela
02.11.2016 on 11/02/2016 at 10:26pm (UTC)
 Jubilarni 20. Kup Oradela u sportskom ribolovu biće održan u subotu 5. novembra u Piranu.

Učestvovaće i ekipa Ame iz Kostanjice, u sastavu Goran Dabović, Predrag Tasić, Nenad Tasić i Zoran Beljkaš.

Kotorani za Sloveniju putuju večeras i kako nam je rekao jedan od čelnih ljudi kluba Gojko Seferović nadaju se da će u veoma jakoj konkurenciji postići zapažene rezultate.

preuzeto sa: radiokotor.info

Zbor Građana U Morinju
25.05.2016 on 05/25/2016 at 6:23pm (UTC)
 bor građana Morinja održaće se u petak 27. maja sa početkom u 18 sati u Domu omladine u Morinju.

Na dnevnom redu biće razmatranje upućenih zahtjeva nadležnim institucijama tokom protekle tri godine, zatim, izmjene i dopune DUP-a Morinj, izrada DUP-a za Strp i Lipce, te razrješenje i imenovanje novih članova Savjeta MZ Morinj.

Pozivaju se građani Morinja da prisustvuju zboru.

preuzeto sa:radiokotor.info

Obavještenje iz Vodovoda
18.05.2016 on 05/18/2016 at 6:22pm (UTC)
 Zbog radova na cjevovodu u Verigama vodu danas od 10 do 16 neće imati potrošači Kostanjice, Morinja i Strpa.

Dobar Plasman za Amu iz Kostanjice
16.05.2016 on 05/16/2016 at 7:09pm (UTC)
 Na sportsko-ribolovnom „Kupu Svetog Duja" u Splitu, takmičari kluba „Ama" iz Kostanjice imali su zapažen nastup.
Nastupili su sa dvije ekipe.

U prvoj su bili Goran Dabović i Nenad Tasić, i oni su zauzeli peto mjesto, a u drugoj Predrag Tasić i Zoran Beljkaš, koji su na kraju bili jedanaesti.

Učestvovale su ukupno 23 ekipe.

Biće Bolje Na narednom Takmičenju
Ivan Brković on 05/13/2016 at 5:59pm (UTC)
 Na takmičenju koje je održano u Budvi u disciplini štapom sa neuređene obale takmičari našeg kluba su osvojili solidan plasman u jakoj konkurenciji.Takmičari:Goran Dabović je osvojio 17mjesto,Zoran Beljkaš 18mjesto i Predrag Tasić 25mjesto.